Práca s treťou generáciou

Dovoľujeme si vás osloviť a upriamiť vašu pozornosť na náš projekt ďalšieho vzdelávania tretej generácie. Začíname s projektom oživenia tretej generácie, práca s ľuďmi vyššieho veku, avšak psychicky aj fyzicky aktívnymi. Po našej skúsenosti s individuálnymi účastníkmi našich kurzov a kladného ohlasu tejto cieľovej skupiny, by sme radi uvítali medzi nami aj ďalších aktívnych dôchodcov. 

 

    Ponúkané vzdelávacie aktivity s možnosťou ďalšej sebarealizácie sú nasledovné:
  • PC kurzy – webmaster, pisár, asistent, sekretár, lektor, technický poradca, podpora užívateľom internetu, analytik, databázar...
  • Jazykové kurzy / AJ, MJ, NJ, FJ, RJ/ – prekladateľ, lektor
  • Personalistika a účtovníctvo – mzdár, office asistent, účtovník, lektor, personalista...
  • Komunikácia – telefonista, operátor, obchodník, poradca, lektor...
  • Hobby – aranžér kvetov/ interiér, mozaika, šitie a strihy, ručné práce – návrhár...

 

 

Pre našich dôchodcov dávame prednostne do pozornosti jazykové kurzy, kde sa naučia základy komunikácie v cudzom jazyku. Ďalej sú to počítačové kurzy v ktorých sa naučia základy práce na počítači, prácu s textovým editorom, tabuľkovým editorom, prácu s operačným systémom v rozsahu základov práce zo súbormi. Nevynechá sa ani práca s internetovými aplikáciami a to emailová komunikácia a prehľadávanie internetových stránok. Po úspešnom absolvovaní vzdelávacieho cyklu je možná aj následná spolupráca na báze lektorovania absolvovaného kurzu. Všetky kurzy sú metodikou, obsahom a náročnosťou prispôsobené pre danú vekovú kategóriu.

 

Dúfame, že Vás naša ponuka zaujala a tešíme sa na Vaše ohlasy.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode