Businesscare   

Prvým krokom nášho projektu bolo vytvorenie úplne novej webstránky agentúry a zároveň vzniklo aj nové logo. Cieľom projektu je zastrešiť všetky potreby spoločností, podnikateľov a jednotlivcov v oblasti vzdelávania, marketingu, manažmentu, tlačových služieb, komunikácie, sprostredkovateľských služieb jediným poskytovateľom. Z tejto myšlienky vychádza aj jednoduchosť nového loga - stred predstavuje jeden subjekt - agentúra, ktorá sa uberá všetkými svetovými stranami t.j. všetkými smermi týkajúcimi sa podnikania. Pod logom názov projektu - ,,Businesscare" - komplexná starostlivosť o biznis, resp. podnikanie. ktorého súčasťou sú všetky nástroje od marketingu po vzdelávanie.

 

 

Výsledkom je slogan ,,Všetko pod jedným logom" ktorým chceme vyjadriť našu flexibilitu, profesionalitu a kvalitu. Naše služby ponúkame ako podnikateľom tak jednotlivcom. Odplata za naše služby závisí od typu služby - napr. pre vzdelávacie aktivity sa kalkuluje s typom vzdelávacej aktivity, počtom ľudí, dĺžkou    ( počet dní )materiál pre daný počet ľudí a služby lektora. Pre marketingové aktivity je kľúčový typ ( napr. tlačové služby, reklama, adminstratíva a pod. )
Cenovú kalkuláciu po odprezentovaní našej ponuky a obdržaní dopytu vypracujeme do max. 3 pracovných dní. Štandardne však po obdržaní dopytu spracujeme a doručíme cenovú kalkuláciu do 24 hodín.

Ak sa chcete posunúť ďalej a dosianuť viac - bude nám cťou vás na tejto ceste sprevádzať.

 

 

 

 

 


 

 


 

 

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode